شرایط کلی بیمه نامه

 

شرایط کلی بیمه نامه

شرکت بیمه پاسارگاد(سهامی‌عام) در راستای ارائه خدمات نوین بیمه و سرمایه گذاری به اقشار مختلف مردم و جلب رضایتمندی اقشار مختلف و تامین مالی بخش اعظمی‌از افراد جامعه، اقدام به معرفی طرح سرمایه گذاری عمر و تامین آتیه نموده تا بیمه گذاران قادر باشند از طریق اندوخته و پس انداز تدریجی خود، پس از طی یک دوره زمانی مالک سرمایه قابل توجهی گردند.
این طرح در راستای تامین سرمایه ای قابل توجه و خدمات بیمه ای به منظور تامین آینده ای روشن و مطمئن ارائه می‌گردد.
در این طرح افراد با پرداخت مبلغی تحت عنوان حق بیمه علاوه بر تامین منابع لازم برای تشکیل سرمایه ای در آتیه امکان برخورداری از پوشش بیمه عمر را نیز خواهند داشت.

بیمه عمر را می‌توان نوعی سرمایه گذاری تلقی نمود که افراد برای دوری گزیدن ازهر گونه تشویش خاطر در خصوص تامین زندگی ، اضطراب، تغییر شرایط در آمدی واقتصادی خانواده انجام می‌دهند.

مبلغ حق بیمه

شما با هر شرایط اقتصادی می‌توانید از سرمایه گذاری عمر و تامین آتیه برخوردار شوید. این مبلغ بین حداقل ۲۰۰٫۰۰۰ ریال و حداکثر ۳٫۳۳۴٫۰۰۰ ریال ماهیانه می‌تواند باشد.

 انعطاف در پرداخت حق بیمه‌‌ها

از مهمترین ویژگیهای بیمه نامه عمر و سرمایه گذاری قابل انعطاف بودن آن است که شرایط آن با توجه به توان مالی شما قابل پرداخت است. شما می‌توانید حق بیمه‌های خود را در طول مدت بیمه افزایش یا کاهش دهید. کاهش در پرداخت حق بیمه در دفعات محدود، منوط به وجود مبلغ کافی در اندوخته سرمایه ‌گذاری شماست.

 نحوه پرداخت

حق بیمه بنا به تقاضای بیمه گذار می‌تواند در سررسیدهای ماهانه،سه ماهه،شش ماهه وسالانه پرداخت گردد. الگوی پرداخت حق بیمه‌ها بر اساس علاقه مندی خود می‌توانید دو روش را برای پرداخت حق بیمه‌های خود انتخاب کنید:

حق بیمه ثابت: در طول مدت بیمه مبلغ ثابتی را به عنوان حق بیمه در هر نوبت می‌پردازید.

حق بیمه افزایشی با نرخ معین: می‌توانید با توجه به توانایی خود هر سال مبالغ حق بیمه را از بین ۵ تا ۲۵% افزایش دهید.

سن بیمه شده

نوزادان از آغاز تولد و بزرگسالان تا سن ۶۵ سالگی می‌توانند از خدمات و سرمایه گذاری این بیمه نامه استفاده کنند. (سن بیمه شده + سال بیمه) نباید از ۷۰ بیشتر شود.

 مدت بیمه

مدت بیمه بین ۵ تا ۳۰ سال می‌باشد.

شرکت بیمه پاسارگاد با امتیازاتی گسترده تر و برتر انواع گوناگون این بیمه را ارائه می‌نماید که مسلما یکی از آنها مفید به حال شما و قادر به رفع نیازمندی‌های شما خواهد بود.